تبلیغات و اطلاع رسانی

تبلیغات و اطلاع رسانی

تبلیغات و اطلاع رسانی

فضای کسب و کار در دنیای امروز به شدت تغییر یافته است و تبلیغات به عنوان بازوی اصلی فروش و توسعه‌ بازار شناخته می‌شود‌. در راستای معرفی توانمندی‌های شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان و حمایت از توسعه بازار و بازاریابی محصولات آنها، بخشی از هزینه‌های طراحی و تهیه ابزارهای تبلیغاتی(سایت، کاتالوگ و..) به صورت حمایت بلاعوض به شرکت‌ها تعلق می‌گیرد.

  • بازاریابی دیجیتال

شرکت‌های متقاضی به منظور برای بهره‌مندی از حمایت‌های مربوط به خدمات دیجیتال مارکتینگ می‌توانند بخشی از هزینه‌ها را پس از ارسال گزارش و ارزیابی دریافت نمایند.

 

  • تیزر، کلیپ، انیمیشن، موشن گرافیک و ...

شرکت‌های متقاضی به منظور برای بهره‌مندی از حمایت‌های مربوط به خدمات ساخت تیزر، کلیپ، انیمیشن، موشن گرافیک و ... می‌توانند بخشی از هزینه‌ها را پس از ارزیابی دریافت نمایند.
 

  • طراحی لوگو و نشان تجاری
  • طراحی و پشتیبانی وب سایت

شرکت‌های متقاضی به منظور برای بهره‌مندی از حمایت‌های مربوط به خدمات طراحی و پشتیبانی وب‌سایت می‌توانند بخشی از هزینه‌های ثبت دامنه، میزبانی، طراحی و پشتیبانی وب‌سایت را پس از ارزیابی دریافت نمایند. ( کارگزار طراحی سایت مورد نظر شرکت‌های متقاضی می‌بایست شرکت رسمی بوده و به تایید موسسه برسد)
 

  • طراحی و چاپ کاتالوگ و بروشور

شرکت‌های متقاضی به منظور برای بهره‌مندی از حمایت‌های مربوط به خدمات طراحی و چاپ اقلام تبلیغاتی می‌توانند بخشی از هزینه‌های طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور و عکاسی صنعتی را پس از ارزیابی دریافت نمایند. ( کارگزار طراحی و چاپ اقلام تبلیغاتی مورد نظر شرکت‌های متقاضی می‌بایست شرکت رسمی بوده و به تایید موسسه برسد)
 

  • مشاور بازاریابی دیجیتال

مشاور بازاریابی دیجیتال به منظور ارائه بهترین راهکارها برای بازاریابى و تبلیغات در فضای اینترنتی به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
 

  • مشاوره اقلام تبلیغاتی

در این طرح برای شرکت‌های خلاق، دانش بنیان و نانویی، یک جلسه مشاوره تبلیغات به‌صورت رایگان برگزار می‌کند. مشاور پس از بررسی وضعیت زیرساخت های تبلیغاتی هر شرکت، گزارش ارزیابی موارد بررسی‌شده را به شرکت ارائه می‌دهد. درصورتی‌که شرکت در هریک از موارد عنوان‌شده در بسته تبلیغاتی ضعف داشته باشند می‌تواند بر اساس ارزیابی صورت گرفته توسط مشاور می توانند اقدام به اصلاح و بهبود اقلام تبلیغاتی خود کند.

  • مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری

مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری در زمینه های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتریان ، ایجاد بازار های جدید، ارتباط با مطبوعات، استفاده از شبکه های مجازی، برگزاری مراسم و رویدادها و ... به شرکت ها و متقاضیان ارائه می گردد.

 

فرآیند درخواست شرکتهای متقاضی:

1- ورود به سامانه bizservices.ir

2- ثبت نام و ورود متقاضی و تکمیل حساب

3- درخواست دریافت خدمات حمایتی از منوی بالای صفحه در دو بخش زیر:
- مرکز شرکت های دانش بنیان (ویژه کلیه شرکت های خلاق)
- مرکز تعاملات بین المللی (ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، پس از گذراندن ارزیابی آمادگی صادرات)


لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند درخواست خدمات با شماره 83532474 - 021 تماس بگیرید.

لطفا در صورت هر گونه اشکال  در ورود به سامانه با شماره 02163103213 ( آقای ساعدی) در تماس باشید.

راهنمای استفاده از سامانه bizservices

درخواست خدمت