توسعه بازار داخلی

توسعه بازار داخلی

توسعه بازار داخلی

آشنایی با روش‌های نوین بازرایابی، ایحاد زیرساخت‌های افزایش فروش، همکاری‌های فناورانه و... از مهمترین نیازهای شرکت‌ها در مسیر تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان محسوب می‌شود. بر همین اساس موسسه خدمات فناوری تا بازار با حمایت نهادهای حمایتی و با در اختیار داشتن شبکه‌ای از مشاوران و کارگزاران مجرب در این حوزه‌ سعی نموده تا بخشی از نیازهای شرکت‌ها در این زمینه را مرتفع نماید.
 

بازاریابی دیجیتال
شرکت‌های متقاضی به منظور برای بهره‌مندی از حمایت‌های مربوط به خدمات دیجیتال مارکتینگ می‌توانند بخشی از هزینه‌ها را پس از ارسال گزارش و ارزیابی دریافت نمایند.
 

تدوین و اجرای برنامه بازاریابی
اهمیت ایجاد زیرساخت‌های لازم جهت توسعه بازار و استفاده از روش‌های صحیح بازاریابی، کلید موفقیت در کسب و کارهای دانش‌بنیان است.
 

تهیه برنامه بازاریابی
بازاریابی و توسعه بازار یکی از مهم‌ترین بخش‌های تاثیرگذار در موفقیت کسب و کارهای دانش‌بنیان و فناوری محور می‌باشد. در این راستا یکی از موارد پر اهمیت وجود برنامه دقیق بازاریابی و مدل کسب و کار شرکت می‌باشد. لکن برخی از شرکت ها علیرغم اهمیت این موضوع، کمتر به برنامه بازاریابی توجه می کنند.
 

عارضه‌یابی بازاریابی و فروش
عارضه‌یابی شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از مهم‌ترین عوامل شناخت عوامل تاثیرگذار در موفقیت کسب و کارهای دانش‌بنیان و فناوری محور می‌باشد. این در حالیست که معمولا تحلیل معیارهای مورد توجه در بازاریابی و شناخت عارضه ها کمتر مورد توجه و تمرکز فناوران و صاحبان شرکت‌های دانش بنیان بوده و عموما در این بخش دچار چالش و ضعف هستند.

 

مشاور بازاریابی دیجیتال
مشاور بازاریابی دیجیتال به منظور ارائه بهترین راهکارها برای بازاریابى و تبلیغات در فضای اینترنتی به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
 

مشاوره ارجاع کار و معاملات دولتی (مناقصات)

مشاوره بازاریابی و فروش
مشاوره بازاریابی در موضوعات مرتبط با تحلیل بازارهای هدف، کانال‌های فروش، برندسازی، استراتژی های ورود به بازار و ... به شرکت‌ها و متقاضیان ارائه می‌گردد.
 

مشاوره قیمت گذاری محصول
مشاوره قیمت گذاری به منظور تعیین قیمت یک کالا یا مجموعه ای از کالاها به منظور عرضه به بازار با درنظر گرفتن شرایط رقابتی قابل ارائه است.
 

فرآیند درخواست شرکتهای متقاضی:

1- ورود به سامانه bizservices.ir

2- ثبت نام و ورود متقاضی و تکمیل حساب

3- درخواست دریافت خدمات حمایتی از منوی بالای صفحه در دو بخش زیر:
- مرکز شرکت های دانش بنیان (ویژه کلیه شرکت های خلاق)
- مرکز تعاملات بین المللی (ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، پس از گذراندن ارزیابی آمادگی صادرات)


لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند درخواست خدمات با شماره 83532474 - 021 تماس بگیرید.

لطفا در صورت هر گونه اشکال  در ورود به سامانه با شماره 02163103213 ( آقای ساعدی) در تماس باشید.

راهنمای استفاده از سامانه bizservices

درخواست خدمت