حقوق کسب و کار

حقوق کسب و کار

حقوق کسب و کار

تدوین و ویرایش قراردادهای حقوقی شرکت ها از طریق این درخواست قابل انجام می‌باشد. کلیه شرکت‌های خلاق و دانش بنیان می توانند از حمایت های مالی برای تدوین و یا ویرایش قراردادهای حقوقی از قبیل قراردادهای اعطای نمایندگی، فروش، سرمایه گذاری، عدم افشاء، تبادل فناوری، همکاری با سازمان و نهادهای دولتی و ... بهره مند شوند.

 

  • تدوین و ویرایش قرارداد داخلی

شرکت های مورد حمایت می توانند با استفاده از خدمات این بخش به قرارداد مورد نیاز خود دست یابند.
 

  • مشاوره اختلافات قراردادی

اختلافات حقوقی به سه روش صلح و سازش، داوری و محاکم قضایی حل می‌گردد. از آن جایی که حل اختلاف از طریق محاکم قضایی پر هزینه و طولانی مدت می‌باشد، لذا شرکت‌ها تمایل بیشتری به حل اختلاف از طریق صلح و سازش و یا داوری دارند. برای استفاده از این روش باید یا در زمان انعقاد قرارداد همکاری روش حل اختلاف را اینگونه انتخاب نمود و یا بعد از وقوع اختلاف، طرفین بر حل اختلاف به این روش توافق نمایند. "دفتر مصالحه و ارجاع به داوری" معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور حل و فصل اختلافات بازرگانی داخلی و خارجی شرکت‌های دانش بنیان راه اندازی و در کریدور مستقر گردید. شرکت‌های خلاق و دانش بنیان برای مصالحه و یا داوری می‌توانند به این دفتر مراجعه نمایند و از مشاوران و وکلا حقوقی خبره آن به‌صورت رایگان استفاده نمایند. در صورت عدم مصالحه نیز، این دفتر موضوع داوری را به مراکز داوری همکار ارجاع داده و مشمول تخفیف این مراکز می شوند.

  • مشاوره اسناد تجاری و اسناد رسمی (چک، سفته، ضمانتنامه، وکالتنامه ...)

 

  • مشاوره تدوین قراردادها (داخلی، بین المللی)

مشاوره حقوقی قرارداد‌های بین‌الملل در زمینه کلیه قراردادها و تفاهم نامه های بین المللی، بررسی جنبه های حقوقی توافقات بین المللی، ابعاد حقوقی اعطای نمایندگی بین المللی فروش و عاملیت مجاز و ... ارائه می گردد.
 

  • مشاوره حقوق شرکتها ( ثبت شرکت، تغییرات و ...)

مشاوره حقوقی در زمینه حقوق قراردادها، ویرایش و نگارش قراردادهای تجاری، قوانین تجارت، ثبت تغییرات اساسنامه و هیات مدیره شرکت، قوانین اسناد تجاری، حقوق مالکیت فکری و ... ارائه می گردد.
 

  • مشاوره قانون کار

مشاوره قانون کار شامل مشاوره پیرامون کلیه قوانین کار روابط کار، مدیریت کارخانه، امور اداری، پرسنلس و ... تهیه و تنظیم لایحه دفاعیه جهت ارایه به سازمان مربوطه، بررسی قراردادها از نظر قوانین کار و ارائه خدمات مشاوره ای قبل و بعد و ... می باشد.
 

فرآیند درخواست شرکتهای متقاضی:

1- ورود به سامانه bizservices.ir

2- ثبت نام و ورود متقاضی و تکمیل حساب

3- درخواست دریافت خدمات حمایتی از منوی بالای صفحه در دو بخش زیر:
- مرکز شرکت های دانش بنیان (ویژه کلیه شرکت های خلاق)
- مرکز تعاملات بین المللی (ویژه شرکتهای خلاق صادراتی، پس از گذراندن ارزیابی آمادگی صادرات)


لطفا در صورت بروز هر گونه مشکل در فرآیند درخواست خدمات با شماره 83532474 - 021 تماس بگیرید.

لطفا در صورت هر گونه اشکال  در ورود به سامانه با شماره 02163103213 ( آقای ساعدی) در تماس باشید.

راهنمای استفاده از سامانه bizservices

درخواست خدمت